Wykonujemy tabliczki opisowe, znamionowe wg projektu dostarczonego przez klienta. Zastosowanie sterowanych komputerowo maszyn CNC pozwala Nam na wygrawerowanie praktycznie każdego loga klienta na tabliczkach opisowych lub znamionowych. Metoda grawerska pozwala na zapuszczenie wygrawerowanych napisów dowolnym kolorem farby. W zależności od życzenia klienta tabliczki wykonane z mosiądzu lub aluminium mogą zostać zabezpieczone bezbarwnym lakierem.
Maksymalny wymiar tablic 1000mm x 600mm.

Dostępne materiały:

– mosiądz w grubości 1mm lub 2mm
– aluminium oksydowane w grubości 1mm lub 2mm
– wszelkiego rodzaju laminaty grawerskie firmy Rowmark w grubości 1,6mm – kolorystyka jest dobierana w zależności od wymagań klienta

Przykładowe zdjęcia wykonanych tabliczek opisowych i znamionowych znajdują się w galerii poniżej:

Share

 • Kontakt

  Grawlaser Szymon Łukasik
  Siedziba:
  ul. 11 listopada 39/2
  41-500 Chorzów
  kom: 503-975-037
  mail: biuro@grawlaser.pl

  Więcej w dziale Kontakt
 • Stemple do tłoczenia

  Stemple stalowe hartowane do wybijania w metalu stosowane głównie w pracach spawalniczych, działach kontroli jakości. Stemple wykonywane są ze stali narzędziowych (wszystkie stele jakich używamy posiadają atest) hartowanych (na życzenie zleceniodawcy).

  Więcej
 • Grawerowanie plombownic

  Grawerujemy wszelkiego rodzaju plombownice, poczynając od plombownic do liczników wody, elektrycznych, a kończąc na plombownicach bankowych. Na specjalne zlecenie zaopatrujemy klienta w „puste” (nieocechowane) plombownice.

  Więcej
 • Żetony do szatni

  Żetony szatniowe i marki narzędziowe wykonywane są w różnych kształtach, zależnie od wymagań klienta.Mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostepne są trzy rodzaje żetonów do szatni wykonane z odpornej na łamanie kolorowej masy plastycznej.

  Więcej