Wykonujemy wszelkiego rodzaju szyldy grawerowane oraz grawerowane tablice firmowe za pomocą sterowanych komputerowo maszyn CNC.  Stosowana przez nas technika grawerska zapewnia długą żywotność wykonywanych szyldów i tablic.  Połączenie technik CAD/CAM daje nam możliwość dowolnego doboru czcionek i wszelkiego rodzaju  logotypów i przeniesienia ich na materiał grawerski.

Materiały z jakich wykonujemy szyldy i tablice firmowe to:
– mosiądz w grubości od 1mm do 3mm
– aluminium oksydowane w grobości od 1mm do 3mm
– wszelkiego rodzaju laminaty grawerskie firmy Rowmark w grubościach 1,6mm i 3,2 mm – kolorystyka jest dobierana w zależności od wymagań klienta

Maksymalny wymiar szyldów i tablic grawerowanych u Nas to aż: 1000 mm x 600 mm. W przypadku większego zamówienia jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa bezpłatne próbki. Przykładowe zdjęcia wykonanych szyldów i tablic znajdują się poniżej.

Share

 • Kontakt

  Grawlaser Szymon Łukasik
  Siedziba:
  ul. 11 listopada 39/2
  41-500 Chorzów
  kom: 503-975-037
  mail: biuro@grawlaser.pl

  Więcej w dziale Kontakt
 • Stemple do tłoczenia

  Stemple stalowe hartowane do wybijania w metalu stosowane głównie w pracach spawalniczych, działach kontroli jakości. Stemple wykonywane są ze stali narzędziowych (wszystkie stele jakich używamy posiadają atest) hartowanych (na życzenie zleceniodawcy).

  Więcej
 • Grawerowanie plombownic

  Grawerujemy wszelkiego rodzaju plombownice, poczynając od plombownic do liczników wody, elektrycznych, a kończąc na plombownicach bankowych. Na specjalne zlecenie zaopatrujemy klienta w „puste” (nieocechowane) plombownice.

  Więcej
 • Żetony do szatni

  Żetony szatniowe i marki narzędziowe wykonywane są w różnych kształtach, zależnie od wymagań klienta.Mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostepne są trzy rodzaje żetonów do szatni wykonane z odpornej na łamanie kolorowej masy plastycznej.

  Więcej