Grawerujemy najwyższej jakości stemple stalowe do wybijania w metalu. Stemple takie znajdują szerokie zastosowania w pracach spawalniczych, kontrolach jakości lub znakowaniu danej partii materiału. Stemple wykonujemy ze stali narzędziowych posiadających atesty, które gwarantują jakość stosowanej przez naszą firmę stali. Na życzenie klienta hartujemy wykonane stemple przez co klient otrzymuje gotowy produkt. Stemple grawerujemy według projektów klienta – najczęściej stosowane są stemple w obwódkach (okrąg, elipsa, kwadrat).
Ostatnio poszerzyliśmy Naszą ofertę o stemple niskonaprężeniowe, które można zobaczyć w poniższej galerii.

 

Share

 • Kontakt

  Grawlaser Szymon Łukasik
  Siedziba:
  ul. 11 listopada 39/2
  41-500 Chorzów
  kom: 503-975-037
  mail: biuro@grawlaser.pl

  Więcej w dziale Kontakt
 • Stemple do tłoczenia

  Stemple stalowe hartowane do wybijania w metalu stosowane głównie w pracach spawalniczych, działach kontroli jakości. Stemple wykonywane są ze stali narzędziowych (wszystkie stele jakich używamy posiadają atest) hartowanych (na życzenie zleceniodawcy).

  Więcej
 • Grawerowanie plombownic

  Grawerujemy wszelkiego rodzaju plombownice, poczynając od plombownic do liczników wody, elektrycznych, a kończąc na plombownicach bankowych. Na specjalne zlecenie zaopatrujemy klienta w „puste” (nieocechowane) plombownice.

  Więcej
 • Żetony do szatni

  Żetony szatniowe i marki narzędziowe wykonywane są w różnych kształtach, zależnie od wymagań klienta.Mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostepne są trzy rodzaje żetonów do szatni wykonane z odpornej na łamanie kolorowej masy plastycznej.

  Więcej