Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu stempli mosiężnych do tłoczenia zwanych również tłocznikami , suchymi tłokami lub stemplami do hot stampingu. Stemple te są wykorzystywane w odciskaniu znaków (logotypów) na galanterii skórzanej i skóropodobnej lub do wypalania w drewnie. Wszystkie stemple wykonujemy według projektu klienta przesłanego do nas w pliku CDR (Corel Draw zamienione na krzywe), EPS lub AI. Grawerujemy stemple z mosiężnych płaskowników różnych grubości i wielkości według zaleceń klienta. Stemple, suche tłoki (tłoczniki) wykonujemy w lustrzanym odbiciu na wyskok.
Posiadamy bardzo duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu stempli zarówno do galanterii jak i do wypalania na paletach drewnianych i innych materiałach.

Przykładowe wykonania grawerowanych przez Naszą firmę stempli mosiężnych, tłoczników, suchych tłoków i matryc (stempli) do hot stampingu można znaleźć w galerii poniżej:

Share

 • Kontakt

  Grawlaser Szymon Łukasik
  Siedziba:
  ul. 11 listopada 39/2
  41-500 Chorzów
  kom: 503-975-037
  mail: biuro@grawlaser.pl

  Więcej w dziale Kontakt
 • Stemple do tłoczenia

  Stemple stalowe hartowane do wybijania w metalu stosowane głównie w pracach spawalniczych, działach kontroli jakości. Stemple wykonywane są ze stali narzędziowych (wszystkie stele jakich używamy posiadają atest) hartowanych (na życzenie zleceniodawcy).

  Więcej
 • Grawerowanie plombownic

  Grawerujemy wszelkiego rodzaju plombownice, poczynając od plombownic do liczników wody, elektrycznych, a kończąc na plombownicach bankowych. Na specjalne zlecenie zaopatrujemy klienta w „puste” (nieocechowane) plombownice.

  Więcej
 • Żetony do szatni

  Żetony szatniowe i marki narzędziowe wykonywane są w różnych kształtach, zależnie od wymagań klienta.Mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostepne są trzy rodzaje żetonów do szatni wykonane z odpornej na łamanie kolorowej masy plastycznej.

  Więcej