Na specjalne okazje lub uroczystości mogą Państwo zamówić u Nas ekskluzywne dyplomy, certyfikaty, tabliczki pamiątkowe. Wszystkie te produkty wykonywane są metodą grawerską (ingerencja narzędzia w materiał) co pozwala na długowieczność wykonanych produktów w odróżnieniu od metody naświetlania powszechni stosowanej.  W celu uzyskania najwyższej jakości stosujemy maszyny CNC, które pozwalają na grawerowanie loga firm lub dowolnie wybranych przez Państwa rodzajów czcionek.  Specjalnie dla Państwa wykonujemy darmową wizualizację (projekt) tabliczki, by Państwo mogli wstępnie zobaczyć jak będzie wyglądał finalny produkt. Istnieje możliwość wykonania dyplomu, certyfikatu lub tabliczki pamiątkowej na drewnopodobnym podkładzie dobranym w zależności od wielkości tabliczki.

Dostępne materiały:

– mosiądz w grubości  1mm
– aluminium oksydowane w grobości  1mm
– wszelkiego rodzaju laminaty grawerskie firmy Rowmark w grubości 1,6mm  – kolorystyka jest dobierana w zależności od wymagań klienta
Przykładowe zdjęcia wykonanych dyplomów i certyfikatów znajdują się w galerii poniżej:

Share

 • Kontakt

  Grawlaser Szymon Łukasik
  Siedziba:
  ul. 11 listopada 39/2
  41-500 Chorzów
  kom: 503-975-037
  mail: biuro@grawlaser.pl

  Więcej w dziale Kontakt
 • Stemple do tłoczenia

  Stemple stalowe hartowane do wybijania w metalu stosowane głównie w pracach spawalniczych, działach kontroli jakości. Stemple wykonywane są ze stali narzędziowych (wszystkie stele jakich używamy posiadają atest) hartowanych (na życzenie zleceniodawcy).

  Więcej
 • Grawerowanie plombownic

  Grawerujemy wszelkiego rodzaju plombownice, poczynając od plombownic do liczników wody, elektrycznych, a kończąc na plombownicach bankowych. Na specjalne zlecenie zaopatrujemy klienta w „puste” (nieocechowane) plombownice.

  Więcej
 • Żetony do szatni

  Żetony szatniowe i marki narzędziowe wykonywane są w różnych kształtach, zależnie od wymagań klienta.Mogą być grawerowane jednostronnie lub dwustronnie. Dostepne są trzy rodzaje żetonów do szatni wykonane z odpornej na łamanie kolorowej masy plastycznej.

  Więcej